48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Vademecum

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Vademecum
PIELĘGNACJA KABIN I AKCESORIÓW

Kabina prysznicowa i brodzik, choć tworzą stabilną całość, są wykonane z materiałów lubiących odpowiednią pielęgnację. Podstawą jest, dbać o ich czystość na bieżąco, wtedy nie będzie konieczności walki z uciążliwymi, od dawna nagromadzonymi osadami. Na pewno nie należy stosować  środków żrących lub ściernych, to samo dotyczy ostrych narzędzi. Najlepsze do bieżącego utrzymywania kabiny w czystości będą preparaty do czyszczenia kabin prysznicowych znajdujące się w naszej ofercie.

Najbardziej wyeksponowanym elementem kabiny są jej powierzchnie szklane. Gromadzący się na nich kamień z wody, osady z mydła, wyglądają nieładnie i mogą szkodzić szkłu. Dobrym sposobem na pozbycie się takiego problemu na długo jest stosowanie impregnatów, specjalnie przeznaczonych do pielęgnacji szkła.

Większość modeli naszych kabin posiada szkło pokryte w procesie produkcji mikrocząsteczkową powłoką Active Shield, która przez długi czas nie będzie pozwalała zabrudzeniom osadzać się na powierzchni kabiny. Powłoka wymaga jednak konserwacji, dlatego zaleca się stosowanie preparatów do pielęgnacji kabin nie rzadziej niż co pół roku oraz podstawową, bieżącą dbałość o czystość kabiny.

 

 

 

 

 Katalog 2018/2019

Katalog 2018/2019 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 679-48-60
Polityka prywatności oraz Cookies