48 306 77 00
Telefon

W stylu Coco Chanel

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
Data dodania: 2019-07-19

W świecie designu czerń wychodzi na prowadzenie. Szczególnie gdy mowa o surowym i siermiężnym stylu loftowym, New Trendy poszło z duchem czasu i zaproponowało kabiny prysznicowe z czarnymi matowymi profilami oraz ceramicznym nadrukiem inspirowanym industrialnymi przeszkleniami (New Modus Black, New Renoma Black). Ale to nie jedyny styl, w którym czerń może zagrać pierwsze skrzypce, i  w którym New Trendy odnajduje się na piątkę.

Elegancka, szykowna czerń sprawdza się również wszędzie tam, gdzie liczy się ponadczasowość i wysmakowana uniwersalność. W łazience inspirowanej lookiem Coco Chanel będzie bardziej stonowana, nienarzucająca się i subtelna. Pojawi się zwłaszcza w marmurowych płytkach z charakterystycznym ciemnym żyłkowaniem, które można zestawić z czarnymi „cegiełkami” lub drewnianą, typową dla francuskich kamienic posadzką-jodełką. Do kompletu wszystko, co błyszczy: chromowana armatura, kabina prysznicowa z chromowanymi profilami (np. New Rondo), lustra o szerokich czarnych ramach na wysoki połysk czy wanna na lwich nogach, które nigdy nie wychodzą z mody. Nie zapomnijcie o kilku elementach typowych dla living roomów: lampie stojącej, klasycznym fotelu obitym czarnym welurem (obok aksamitów to hit tego sezonu), konsolce, narożnej ludwikowskiej szafce – dodadzą klimatu i salonowego splendoru.

 

Sprawdź nowości z kolekcji BLACK EDITION ! Otwórz katalogKatalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 306 77 00


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3 logo-KKK

Polityka prywatności oraz Cookies